• Prodejna: +420 382 212 184
  • Kancelář: +420 382 214 722
  • info@beston.cz
Návštěva prodejny -PRomo Beston

Navštivte naši

prodejnu v Písku

Kontaktujte nás
Loga a výšivky -PRomo Beston

Firemní loga formou výšivky nebo potisku.

Kolekce firemního
oblečení na míru

Více o výšivkách a tisku log
O zakázkovém šití -PRomo Beston

Zakázkové šití

pracovních oděvů pro firmy

Mám zájem o zakázkové šití

Aktuality

Fotka k článku

Kalhoty 4Xstretch modré

NOVINKA Pracovní kalhoty do pasu ve funkčním SLIM FIT střihu

odkaz na zboží

Fotka k článku

Kalhoty s laclem 4Xstretch modré

NOVINKA Pracovní kalhoty s laclem ve funkčním SLIM FIT střihu

odkaz na zboží

Fotka k článku

Blůza 4Xstretch modrá

NOVINKA Pracovní blůza ve funkčním SLIM FIT střihu

odkaz na zboží

Fotka k článku

FACEBOOK

Jsme na facebooku, navštivte nás.

odkaz na zboží

O firmě

Poslal jsem vás do Bestonu, tak proč jste šli do Betonu?

Nabízíme pracovní oděvy, obuv a osobní ochranné prostředky určené pro ochranu těla před různými vlivy a riziky, které Vás mohou na pracovišti potkat.

Naší náplní je zakázková výroba pracovních oděvů, které jsou určeny firmám s různým zaměřením činnosti, stavební firmy, zemědělské společnosti, ušijeme pracovní oděvy pro průmyslovou výrobu, naše oděvy najdou uplatnění i ve zdravotnictví nebo potravinářském průmyslu.

Naší zákazníci oceňují kvalitu používaných materiálů, kvalitní zpracování zakázkové výroby. Oděvy vyrobíme na míru každému zamšstnanci. Pracovní oděvy opatříme na přání zákazníka firemním logem, jmenovkou, a to nášivkou, výšivkou. Naši spokojení zákazníci se rádi vrací.

Kdo říkal, že hlavou zeď neprorazíš? V helmě od Bestonu hravě!

Dodáváme pracovní oděvy nejzákladnějších typů, ale i oděvy určené pro specifická pracovní prostředí. Vyrábíme pracovní soupravy, firemní montérky, kalhoty do pasu, kalhoty s laclem, blůzy, bundy, kombinézy, vesty, haleny, košile, trička, polokošile, zástěry a další oděvy.

Dodáváme také širokou škálu ochraných pomůcek. V naší nabídce naleznete pracovní rukavice, pomůcky pro ochranu sluchu, přilby pro ochranu hlavy, brýle a štíty pro ochranu očí.

Prodáváme pracovní i vycházkovou obuv, rukavice a osobní ochranné pomůcky. Děláme výšivky nebo potisky firemními logy, nebo reklamní textil na zakázku.

Sestři, říkal jsem vám sešít pacienta a ne halenku. Tu vám ušijou v Bestonu.

Na našem webu najdete širokou nabídku pracovních oděvů pro různé profese i pro volný čas.

Vybírejte si v katalogu výrobků sortiment, který potřebujete ve vaší společnosti či firmě.

Pro správné určení velikosti, porovnejte naměřené hodnoty s údaji v tabulce velikostí. Podle tabulky si pak zvolte tu velikost, která se vašim mírám přibližuje co nejvíce

Nabízíme náhradní plnění dle § 81, odst. 2, písm. b) zákona č. 435/2004Sb.

Na veškeré zboží poskytujeme záruku za jakost v délce 24 měsíců ode dne jeho převzetí. Všechny nároky z vad zboží řešíme dle příslušných právních předpisů platných v době trvání této lhůty.

Proč mít pracovní oděvy od nás

Velký výběr produktů

Snažíme se Vám nabídnout velký výběr produktů a jeho portfolio neustále rozšiřovat. Dbáme na rychlost dodávek a operativní řešení problémů. Naši konkurenti někdy možná nabízejí více zboží, ale ne vždy jsou schopni jeho dodávku realizovat.

Poradíme nejlepší řešení

V naší práci preferujeme snahu o maximální spokojenost zákazníků. Tento cíl se snažíme dosáhnout poradenskou službou již při tvorbě objednávky. Z našeho teamu Vám může poradit třeba vystudovaná módní návrhářka či barvíř textilií.

Za svou práci ručíme

Látky , ze kterých šijeme, i hotové výrobky, které nakupujeme, prověřujeme na vlastní náklady v profesionálních prádelnách a čistírnách. Pokud zkoušky nevyhoví, hledáme jiné dodavatele. V případě bot a OOPP dlouhodobě dbáme na výběr výrobců a sami si zjišťujeme spokojenost uživatelů.

Historie a reference

Jsme již 20 let na trhu, ale zkušenosti jsme získávali dávno před založením firmy BESTON. Všichni naši zákazníci Vám potvrdí, že jsme se vždy snažili pro ně najít nejlepší a nejvýhodnější řešení.

Od hlavy až k patě firma Beston obléká Tě.

FUNKČNÍ TEXTILIE S ÚPRAVOU PROTI KLÍŠŤATŮM

Braňte pracovníky před obtížným hmyzem

Nová funkční úprava „ANTI VECTOR“ z vývoje Clariant GmbH riziko napadení nositele textilie klíštětem snižuje. Provedenými testy repelentních vlastností takto upravených textilií ve Švýcarském tropickém institutu Sanitized AG byl repelentní účinek potvrzen i po opakovaném praní. Prodloužená životnost je umožněna pozvolným uvolňováním účinné látky (repelentu) nanesené na použitém materiálu. Tato textilie současně nabízí i efekt snížení nepříjemného obtěžování létavým hmyzem.

Chci vědět více o textilii Web Ochrana proti klíšťatům

Máte zájem o pracovní oděvy

Odešlete nám váš požadavek

*) povinné údaje

Logo značky sante
Logo značky portwest
Logo značky ardon
Logo značky canis
Logo značky adamant